Novinky a Udalosti

20/02/2015 - Polieco Slovensko nedávno obnovilo externú certifikáciu pre systémy rúr Ecopal vyrobených z polypropylénu

Polieco Slovensko nedávno obnovilo externú certifikáciu pre systémy rúr Ecopal vyrobených z polypropylénu

02/10/2012 - POLIECO MEDZINÁRODNE ZAMERANÁ FIRMA

Časopis EST zverejnil článok o činnosti medzinárodnej spoločnosti Polieco Group
Cesta: KONTAKTY | Industrie Polieco-Mpb Srl | Contatti Capi Area e EXPORT
Späť na domovskú stránku

Capi Area e EXPORT

La Industrie Polieco-MPB Srl si avvale di una capillare rete di agenti e funzionari diretti per il territorio nazionale e distributori per il resto dell'Europa.
Contatta i nostri Capi Area per avere maggiori informazioni sui nostri prodotti!

Elenco Capi Area
Marco Migliavacca Piemonte - Valle d'Aosta marco.migliavacca@polieco.com
Marco Guerrini Milano - Varese - Como - Sondrio - Lecco - Bergamo - Monza Brianza marco.guerrini@polieco.com
Gianpaolo Mora Trentino Alto Adige - Brescia - Cremona - Mantova - Verona gianpaolo.mora@polieco.com
Matteo Cerpelletti Vicenza - Padova - Friuli V.G. - Treviso - Venezia - Belluno - Rovigo - Ferrara matteo.cerpelletti@polieco.com
Paolo Chierico Pavia - Piacenza - Modena - Reggio Emilia - Parma - Lodi - Bologna - Ravenna paolo.chierico@polieco.com
Francesco Pasqual Lazio - Abruzzo - Molise francesco.pasqual@polieco.com
Marco Vollaro Campania - Puglia - Basilicata marco.vollaro@polieco.com  
Lorella Fantigrossi Export Manager Kio lorella.fantigrossi@polieco.com  
Piotr Goraz Export Area Manager Kio Norway - Sweden - Finland - Denmark - Estonia -Lithuania - Latvia - Belarus - Russia - Slovenia - Croatia piotr.goraz@polieco.com
Cristian Baclea Export Area Manager Kio South Romania - Turkey - Ukraine - Bosnia and Herzegovina - Serbia - Montenegro - FYROM - Kosovo - Moldova - Georgia - Armenia - Azerbaijan - Kazakhstan - Uzbekistan - Turkmenistan - Tajikistan - Kyrgyzstan cristian.baclea@polieco.com